http://www.cusmot.pl/images/bg-1.jpg

Renowacje

Tchnij na nowo dusze w Twoje zabytkowe auto
http://www.cusmot.pl/images/bg-2.jpg

Pasja

O nas

CUSMOT urodził się w roku 2008. Ojcem tego przedsięwzięcia jest Piotrek, który samodzielnie do 2011r. prowadził działalność zajmując się w głównej mierze serwisem i naprawą motocykli.

CUSMOT Sp. J. powstała pewnego słonecznego popołudnia, na pace naszego niezniszczalnego Opla Campo przy kawce, kiedy to dwóch przyjaciół postanowiło spełnić swoje marzenia, zakasać rękawy i stworzyć znaną markę zajmująca się przywracaniem blasku oldtimerom, yungtimerom i wszystkiemu, co ma naście lub dziesiąt lat i napędzane jest silnikiem

Pierwsze dwa lata działalności to głównie prace budowlane przy adaptacji i wyposażeniu warsztatu z prawdziwego zdarzenia. Ze względu na ograniczone środki prace prowadziliśmy sami, ale efekt jest wg nas wysoce zadowalający (patrz galeria)

Firma prowadzi działalność związaną z profesjonalną odnową pojazdów, które pierwszy raz na drogi wyjechały wiele lat temu, budujemy motocykle na zamówienie, dorabiamy nietypowe części.

Współpracujemy z wieloma specjalistycznymi warsztatami, dzięki czemu prace możemy wykonywać kompleksowo. Posiadamy własne obrabiarki do metalu, specjalizujemy się w spawaniu każdego rodzaju stali..

W ramach własnych pasji w tej chwili prowadzimy odbudowę naszych pojazdów marki FORD CAPRI z roku 1978 oraz BMW E9 3.0 CS z roku 1973. Zdjęcia z odbudowy można obejrzeć w galerii.

Na wszystkie prace udzielamy gwarancji, która w zależności od charakteru prac wynosić może od 1 do 3 lat.